Dodany: 2018-03-26 09:02:56
 

Właściwości antypoślizgowe

Deski kompozytowe stanowią doskonały materiał do budowy tarasów. Wyprodukowane są z mieszaniny mączki drzewnej połączonej z łańcuchami syntetycznych polimerów. Taki skład zapewnia większą niż drewno odporność na warunki zewnętrzne.

tarasy kompozytowe Śląsk nie są wrażliwe ani na silne mrozy, ani na wilgoć. Nie wymagają także zabiegów ochronnych przed szkodnikami owadzimi lub pasożytniczymi grzybami. Łatwość pielęgnacji i utrzymania sprawia, że są bardzo wygodne w użytkowaniu. W zasadzie wystarczy im zwykłe regularne mycie z zanieczyszczeń. Ponieważ w przeciwieństwie do drewnianych, deski kompozytowe są identyczne i idealnie równe, łączenie ich jest znacznie ułatwione. Domieszka mączki wysokogatunkowego drewna zapewnia estetyczny wygląd, który dobrze imituje naturalne drewno.

Tarasy kompozytowe Śląsk posiadają podłogę o właściwościach antypoślizgowych. Dzięki podłużnym rowkom umieszczonym na każdej z desek, woda opadowa jest efektywnie odprowadzana z powierzchni tarasu. Nawet po silnych opadach, nie będziemy się na nich ślizgać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Właściwości antypoślizgowe
Nick: