Dodany: 2018-03-26 09:01:39
 

Tarasy łatwe w utrzymaniu

Decydując się na budowę tarasu najbardziej zależy nam, aby konstrukcja oprócz walorów estetycznych była także trwała i łatwa w utrzymaniu. Wszystkie te cechy posiadają tarasy kompozytowe Śląsk.

Dzięki zastosowaniu specjalnych desek wykonanych z mączki wysokogatunkowego drewna połączonej z polimerami syntetycznymi uzyskuje się konstrukcję bardzo odporną na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych, a szczególnie mrozów, promieniowania słonecznego oraz opadów atmosferycznych. Tarasy kompozytowe Śląsk nie wymagają stosowania środków ochrony przed grzybami, czy szkodnikami owadzimi, ani specjalnych impregnatów lub olejów. Zwykłe mycie w zupełności wystarczy, aby utrzymać je w dobrym stanie. Deski kompozytowe są idealnie równe i identyczne.

Nie posiadają wybrzuszeń, ani wad drewna, jakie stanowią np. sęki. Podłoga tarasu wykonanego z desek kompozytowych posiada właściwości zapobiegające poślizgowi. Dzięki podłużnym wgłębieniom na powierzchni desek, woda opadowa jest z nich efektywnie odprowadzana..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tarasy łatwe w utrzymaniu
Nick: