Dodany: 2018-03-26 08:53:48
 

Co jest w składzie kompozytu?

Kompozyt stanowi nowoczesny materiał do wytwarzania desek tarasowych. Dzięki połączeniu mączki drzewnej z polimerami, uzyskuje się deski łączące zalety drewna i tworzywa sztucznego. tarasy kompozytowe Śląsk cechuje duża odporność na wilgoć, czy promieniowanie UV.

Montując taki taras nie musimy także obawiać się działalności porostów, grzybów, porastania mchem, czy szkodników owadzich. Powierzchnie kompozytowe są równe i nie ma na nich wystających gwoździ. Łączenia są praktycznie niewidoczne, natomiast montaż jest bardzo łatwy. Służą temu specjalne systemy montażowe, które posiadają w ofercie firmy zajmujące się sprzedażą desek kompozytowych. Tarasy kompozytowe Śląsk są znacznie łatwiejsze w utrzymaniu i konserwacji niż tradycyjne drewniane.

W zasadzie wystarczy utrzymywać je w czystości, gdyż nie wymagają stosowania żadnych ochronnych preparatów. Domieszka wysokogatunkowego drewna zapewnia charakterystyczny ciepły drewniany wygląd desek tarasowych z kompozytu. Jedyną wadą jest wysoka cena materiału.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Co jest w składzie kompozytu?
Nick: