Dodany: 2018-03-05 12:03:40
 

Tarasy kompozytowe

tarasy kompozytowe bydgoszcz zyskują coraz większą grupę zwolenników. Wykonuje się je z desek kompozytowych, które dzięki zastosowaniu polimerów nie posiadają wielu wad cechujących naturalne drewno.

Największą zaletą kompozytu jest jego odporność na czynniki takie jak wilgotność, ścieranie, czy promieniowanie słoneczne. W przypadku desek kompozytowych nie trzeba także martwić się o zagrożenie ze strony szkodników, czy grzybów. Są one wygodne w montażu. Ich układanie jest znacznie prostsze niż desek drewnianych. Nie wymagają także wiercenia, co poprawia ich estetykę. Konstrukcje tarasowe z drewna wymagają zastosowania podściółki izolacyjnej. tarasy kompozytowe Bydgoszcz montowane są na legarach, na betonowej wylewce, płytach oraz słupach.

Można także zakupić system umożliwiający regulację wysokości montażu desek. Deski tarasowe wykonane z kompozytu cechują się łatwością w konserwacji, oraz nie wymagają malowania, czy impregnacji. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych barwników są odporne na blaknięcie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tarasy kompozytowe a drewniane
Nick: