Dodany: 2018-03-05 12:02:01
 

Naturalne drewno

Kompozyt pojawia się coraz częściej w zabudowie ogrodowej zastępując naturalne drewno. Deski kompozytowe wykonywane są z połączenia polimerów z barwnikami i mączką drzewną.

Sprawia to, że wyglądem nawiązują do naturalnego drewna, pozbawione są jednak wielu jego wad. tarasy kompozytowe bydgoszcz łatwo opierają się niekorzystnym warunkom atmosferycznym takim jak wilgoć, czy promieniowanie UV. Czynniki te bardzo szkodliwie wpływają na naturalne drewno, powodując jego blaknięcie, wypaczanie, czy gnicie. Deski drewniane często niszczone są przez szkodniki owadzie i pasożytnicze grzyby. Nie dotyczy to kompozytu, który jest całkowicie odporny na ten rodzaj zagrożenia. tarasy kompozytowe Bydgoszcz charakteryzują się lekkością i trwałością konstrukcji.

Są łatwe i wygodne w montażu i nie wymagają podścielania warstwą izolacyjną, jak w przypadku tradycyjnych tarasów drewnianych. Utrzymanie i konserwacja nie sprawiają żadnego kłopotu. Deski kompozytowe nie muszą być malowane ani impregnowane. Producenci gwarantują także wysoką odporność na ścieranie i blaknięcie koloru desek kompozytowych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Naturalne drewno
Nick: